Vyberte stránku

Forest Booking

Máme za sebou dlouholeté zkušenosti s promotion a bookingem umělců, pořádáním koncertů, festivalů i firemních akcí.

historie

Před koncem tisíciletí jsme ještě pod názvem Troglot agency, později jako Rat-Bull-Tiger zastupoval více než 20 souborů z ČR a SR, mezi kterými byli např. Kurtyzány z 25.avenue, Jolly Joker & P.B.U., Michael’s Uncle a další.
Pak jsme k tomu přidali vydavatelství Intermusic a vydali například Gnu – Srdce v kusech zvuku, -123 min. – Shooba Dooba, I. a V. Havlovi – Jako motýl.., ale také třeba kapely Kashmir 941 nebo Boron.

V té době jsme také pořádali festivaly Trutnov Oper Air, Festival Králíky, 1. pozitivní festival a další koncerty.
Podíleli jsme se také na mnoha akcích pro firmy, většinou v roli hlavní produkce a nebo jako dramaturg. Největší byl asi večírek pro zaměstnance mobilního operátora Oskar (2500 lidí v Průmyslovém paláci).

Booking

Naše produkce momentálně nabízí skvělé kapely jako jsou STROM, Hot Sisters, CHIKI LIKI TU-A, Vidiek, Irena a Vojtěch Havlovi, Jolly Joker & P.B.U. a další. Kompletní seznam najdete na stránce umělci.

Pořádání akcí

Pokud potřebujete uspořádat nebo vypomoci s jakýkoliv druhem festivalu či koncertu jsme vám plně k dispozici. Dlouholeté zkušenosti využijeme i při přípravě či realizaci jakékoli firemní akce..

Neváhejte nás kontaktovat a na cokoliv se zeptat, buď pomocí našeho kontaktního formuláře nebo přímo telefonicky.